Blog

28
Lis
2018
Opublikowane:

Gdzie najczęściej montuje się okna aluminiowe?

W prywatnych domach i mieszkaniach stosunkowo rzadko montuje się okna aluminiowe. W biurowcach i budynkach użyteczności publicznej są za to najczęściej spotykanym rodzajem stolarki okiennej. Dzieje się tak dlatego, że aluminium posiada specyficzne właściwości użytkowe, które bez wątpienia mają wiele zalet, chociaż nie obejdą się także bez kilku wad.
15
Lis
2018
Opublikowane:

Okna dachowe – idealny sposób na ciemne poddasze

Jasne, przestronne i rozświetlone wnętrze to miejsce, w którym aż ma się ochotę spędzać swój wolny czas i oddawać błogiemu relaksowi. Ciemne pomieszczenie, w którym brakuje dostępu do światła, często wpływa na nas negatywnie i obniża nasz nastrój. Czy istnieje skuteczne rozwiązanie tego problemu? Praktycznym, a zarazem jednym z najprostszych sposobów na wpuszczenie do wnętrza […]
23
Paź
2018
Opublikowane:

Czy warto zamontować drzwi aluminiowe w domu?

Drzwi zewnętrzne powinny być wykonane ze szczelnych i trwałych materiałów. Ich aspekt wizualny również jest bardzo istotny. Drzwi aluminiowe mają cechy, które sprawiają, że ludzie naprawdę chętnie je wybierają. Przeczytaj ten artykuł do końca i zdecyduj czy drzwi aluminiowe odpowiadają Twoim potrzebom.