O nas

Dołącz do grona zadowolonych klientów – grona naszych klientów

Nasza firma powstała w 1999 r. Od początku swojej działalności zajmujemy się sprzedażą i montażem szeroko rozumianej stolarki otworowej. W swojej ofercie mamy okna i drzwi z PCV, drewna, aluminium, możliwością dużego wyboru w obrębie każdego z wymienionych materiałów. Nowością są okna z PCV lub drewna z nakładką aluminiową. Naszą dewizą jest zadowolony Klient, bezpieczeństwo, funkcjonalność, wygoda i elegancja. Wśród oferowanego przez nas asortymentu znajdziecie Państwo stolarkę zarówno do współczesnego budownictwa jak również w wykonaniu "historik" do zabytkowych kamienic. Swoją ofertę kierujemy zarówno do Klienta indywidualnego jak i instytucji. Znajdziecie u nas Państwo na bieżąco wszystkie pojawiające się nowe rozwiązania techniczne. Do współpracy wybieramy najlepszych i znanych w branży, co gwarantuje, że oprócz wysokiej jakości, oferowane przez nas wyroby posiadają wymagane atesty i aprobaty techniczne. Chętnie służymy radą wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie.

sprzedajemy rolety

SPRZEDAJEMY
Sprzedajemy wysokiej jakości okna, drzwi, żaluzje i rolety, które spełnią twoje wysokie wymagania jakościowe. Kupując u nas masz pewność, że zapewnimy Ci odpowiednie i trwałe produkty stolarki otworowej.

doradzamy

DORADZAMY
Podczas wyboru okien, drzwi, żaluzji lub rolet nasi wyszkoleni specjaliści doradzą ci najlepsze rozwiązanie odpowiednie do twoich potrzeb, dzięki ich wieloletniemu i fachowemu doświadczeniu.

montujemy okna

MONTUJEMY
Żeby nasza oferta była w pełni kompleksowa. Zapewniamy montaż naszych produktów. Dzięki czemu możesz być spokojny, że drzwi i okna będą dobrze osadzone we wnękach, a rolety i żaluzje prawidłowo zamontowane.