Okno na świat - blog

okna maga
7
gru
2016
Opublikowane:

Jak powstała firma Okna na Świat – MAGA

Nasza firma od samego początku swojej działalności zajmuje się szeroko pojętą stolarką otworową. Dla niewtajemniczonych, bliżej opowiemy o tym, czym zajmuje się nasza firma oraz jak to się stało, że nasza firma Okna na Świat – Maga znajduje się na rynku już od 1999 roku.

Kierunek prowadzonej działalności

Już na samym początku stworzenia firmy obraliśmy kierunek sprzedaży i montażu stolarki otworowej, czyli wszelkiego rodzaju okien czy drzwi. Kierunek ten cały czas systematycznie utrzymujemy, dlatego każdego roku stajemy się coraz lepsi i bardziej profesjonalni w tym, co robimy.
Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na rozbudowanie naszej oferty. Dlatego dzisiaj możemy zaoferować naszym Klientom sprzedaż i montaż zarówno okien, jak i drzwi z wybranego materiału: PCV, aluminium, drewno.

Rynek

Dzięki zaangażowaniu i obserwacji rynku, na którym tak długo się znajdujemy, z łatwością dowiadujemy się i śledzimy nowinki techniczne, które z satysfakcją przekazujemy do Państwa domów czy instytucji.
Wypracowane techniki działania, jakimi się posługujemy sprawiają, że wykonane przez nas produkty odnajdą się zarówno w nowoczesnych, oryginalnych przestrzeniach, jak i zabytkowych, wymagających kamienicach czy budynkach.
Celem naszej firmy jest tworzenie funkcjonalnych, precyzyjnych bezpiecznych, a przy tym estetycznie wykonanych i zamontowanych drzwi oraz okien. Staramy się przenosić nasze doświadczenie na skrupulatność i precyzję naszych działań.

Oferta stolarki otworowej

Mówiąc konkretnie o naszej ofercie, znajdziecie w niej państwo szeroki wybór materiałów oraz profili okiennych wykonanych w dowolnych kształtach. Równie wiele możliwości istnieje przy wyborze drzwi. Oprócz tego dysponujemy asortymentem z zakresu rolet i żaluzji.

Klient

Chętnie dzielimy się z naszymi Klientami dobrą radą oraz doradzamy im w zakresie techniki, dlatego zachęcamy do kontaktu z nami. Dzięki nabytej wiedzy nasze działania dotyczące stolarki otworowej są bardzo szerokie, na czym skorzystało już wielu zadowolonych Klientów. Do współpracy wybieramy znanych i najlepszych w branży. Dzięki czemu oferowane przez nas produkty są najwyższej oraz posiadają wszystkie wymagane atesty bezpieczeństwa.
Naszą dewizą jest zadowolony Klient, który spokojnie może nam ufać ponieważ sprzedajemy wysokiej jakości produkty, doradzamy i rozwiązujemy ewentualne problemy oraz montujemy tak aby okna i drzwi stanowiły estetyczne dopełnienie wnętrza zgodnie z gustem Klienta.